top of page
IMG_5905_resize_edited.jpg

LEK. WET. JUSTYNA CHEŁCHOWSKA

Dążąc za swoimi marzeniami z dzieciństwa ukończyła studia w 2015 r. na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Podczas studiów największym zamiłowaniem dla Niej była dermatologia. Już wtedy brała udział w warsztatach dermatologicznych dla lekarzy weterynarii. Staż kliniczny ukończyła w jednej z olsztyńskich przychodni. Tam też odbyła kurs pielęgnacji psów I stopnia. Przez rok pracowała w Zakładzie Higieny Weterynaryjnej w Olsztynie w Dziale Badań Patologicznych Chorób Zwierząt. Nabyła tam wiedzę z zakresu analityki laboratoryjnej, którą obecnie również wykorzystuje.

Pani doktor zajmuje się profilaktyką i chorobami wewnętrznymi. Lubi zagadnienia z gastroenterologii, endokrynologii i cytologii. Wiedzę z zakresu dermatologii pogłębiła kończąc kurs dermatologii klinicznej psów i kotów w Warszawie. Ukończyła też warsztaty ultrasonograficzne jamy brzusznej małych zwierząt.

 

W życiu osobistym ceni sobie czas spędzony z najbliższymi. Lubi tańczyć, śpiewać, czytać książki, gotować oraz chodzić na długie spacery i podziwiać malownicze krajobrazy.

bottom of page